درباره بالینکس

صرافی ارز دیجیتال بالینکس، محیطی امن برای خرید و فروش طیف وسیعی از ارزهای دیجیتال است. ما با ارائه خدماتی سریع، آسان و مقرون به صرفه، کاربران خود را در کسب سود مناسب در بازار ارزهای دیجیتال یاری می‌کنیم.

بالینکس فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرده است. هدف اصلی بالینکس از ابتدای تاسیس، فراهم کردن محیطی امن و مطمئن برای کاربران عزیز بوده است و در همین راستا، بالینکس از پیشرفته‌ترین سیاست‌ها امنیتی برای تامین امنیت خود استفاده می‌کند و بهترین متخصصان در کنار ما هستند تا تجربه معامله‌ای آسان، سریع و ایمن را برای شما به ارمغان بیاورند.

astro
astro

در بالینکس خدمات و امکانات متنوعی از جمله خرید، فروش و انتقال انواع رمزارزها، کیف پول اختصاصی، آموزش‌های مربوط به ارز دیجیتال و پشتیبانی 24 ساعته در اختیار شما هستند.

امنیت یکی از اولویت‌های اصلی صرافی ارز دیجیتال بالینکس است. ما از پروتکل‌های امنیتی پیشرفته‌ای استفاده می‌کنیم تا از دارایی‌های کاربران خود محافظت کنیم. برخی از این پروتکل‌ها عبارتند از:

۱

دسترسی به قابلیت های کلید سامانه مانند ورود به سامانه، برداشت از کیف پول و تغییر رمز عبور، به فرآیند تأیید دو مرحله‌ای (Two-Factor Authentication)

۲

تمامی اطلاعات مبادله شده بین کاربر و سامانه با استفاده از پروتکل‌های SSL رمزنگاری می‌شوند، به‌گونه‌ای که هیچ امکانی برای سرقت اطلاعات وجود ندارد.

۳

تمام داده‌های مهم و مربوط به هویت کاربران به صورت رمزنگاری شده ذخیره می‌شوند، به طوری که در صورت هرگونه نفوذ غیرمجاز به سرور، نفوذگر قادر به سوءاستفاده از اطلاعات نخواهد بود.

۴

علاوه بر این موارد، بالینکس تمامی مجوزهای لازم را از نهادهای نظارتی معتبر دریافت کرده است تا خیال کاربران از قانونی بودن این بستر آسوده باشد.

astro

علاوه بر این موارد، بالینکس تمامی مجوزهای لازم را از نهادهای نظارتی معتبر دریافت کرده است تا خیال کاربران از قانونی بودن این بستر آسوده باشد.

همچنین صرافی بالینکس به طور رسمی عضو انجمن بلاکچین ایران است.

astro

بالینکس اینجا در کنار شما کاربران عزیز است تا تجربه‌ای مطلوب از معامله در بازار ارزهای دیجیتال کسب کنید.

اگر قصد تماس با ما در مورد نحوه کارکرد و یا موضوعات دیگر را دارید، می‌توانید از طریق سایت، ایمیل،تماس تلفنی و پشتیبانی آنلاین با ما در ارتباط باشید.

با ما در تماس باشید

۰۲۵-۳۳۲۰۲۲۲۲

info@Balinex.com

قم - بلوارامین - کوچه 3 فرعی اول سمت راست - بن بست سعدی - پلاک 32 - ساختمان تیسا

astro